gloIN Nedir ?

Dünyadaki Yenilikler Ve Başarı Hikayeleri Hakkında Toplanmış Veya Üretilmiş Konuları Barındıran Bir Bilgi Bankasıdır.

30 Kasım 2007 Cuma

Biz Bir Butik Yatırım Bankasıyız

BW Top 25 ,Genç Girişimciler 2007


Francesco DeParis 24 , Kyle Redinger 24 ,

DeParis Redinger

DeParis Redinger ,küçük teknoloji firmalarına birleşme – satın almalar konusunda danışmanlık veren butik bir yatırım bankası.Her ikiside Microsoft ‘un Finans Rotasyon Programında part time olarak çalışmışlar ve dijital medya konusunda öğrendiklerini yeni firmalara danışmanlık konusunda kullanmaya başlamışlar.

Redinger ,firmalarında 3 çalışan olduğunu ,2006 Aralıkta kurulduklarını ve normalde Wall Street firmalarının bile erişemeyeceği 10 – 20 milyon dolar arası işlemler yaptıklarını belirtmiş.

2008 ‘de yarım milyon dolar kazanç bekliyorlar.

2 yorum:

CresceNet dedi ki...

Oi, achei seu blog pelo google está bem interessante gostei desse post. Gostaria de falar sobre o CresceNet. O CresceNet é um provedor de internet discada que remunera seus usuários pelo tempo conectado. Exatamente isso que você leu, estão pagando para você conectar. O provedor paga 20 centavos por hora de conexão discada com ligação local para mais de 2100 cidades do Brasil. O CresceNet tem um acelerador de conexão, que deixa sua conexão até 10 vezes mais rápida. Quem utiliza banda larga pode lucrar também, basta se cadastrar no CresceNet e quando for dormir conectar por discada, é possível pagar a ADSL só com o dinheiro da discada. Nos horários de minuto único o gasto com telefone é mínimo e a remuneração do CresceNet generosa. Se você quiser linkar o Cresce.Net(www.provedorcrescenet.com) no seu blog eu ficaria agradecido, até mais e sucesso. If is possible add the CresceNet(www.provedorcrescenet.com) in your blogroll, I thank. Good bye friend.

innovation dedi ki...

Hi ;

Could you write in English ?

Bye